به موارد دلخواه

شرایط و ضوابط استفاده از سایت سکس آمریكایی

شرایط و ضوابط

1. تصویب شرایط

 • اگر سایت سکس آمریكایسكس آمریكایی را استفاده می كنید و یا مشاهده می كنید (برای اهداف مختلف، جمع آوری، اما نه تنها به محتوا، دانلود به منابع و انتقال اطلاعات به سایر کاربران موجود در پورتال سكس امریكایسكس امریكایی، به ترتیب سكس آمریكایی ، صفحه وب)، شما به طور آگاهانه با شرایط و ضوابط مندرج در اینجا موافق هستید، از جمله شرایط و ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی سکس امریكایی كه بخشی جدایی ناپذیر از این شرایط و ضوابط است، از جمله هر گونه تغییر یا اضافه شدن كه در آینده می توانید انجام دهید (به طور کلی به عنوان "توافق" نامیده می شود). با دسترسی به این صفحه وب، شما تأیید میکنید که شما موافقت میکنید با انطباق نامحدود با این شرایط و ضوابط موافقت کنید. در صورت عدم توافق کلی برای اجرای شرایط و ضوابط در این سند، از سایت سکس امریکایی استفاده نکنید.

  شرایط و ضوابط این موافقتنامه فعلی ممکن است با صاحبان منبع سکس امریکایی در هر زمان مطابق با اختیار خود تغییر کنند و شما رضایت خود را نسبت به اجرای اجباری تغییرات، تغییرات و یا تغییرات نشان داده اید. اگر غیرممکن باشد که شما با تعهد برای انجام حداقل برخی یا همه موارد اضافی، تغییرات و یا تنظیمات، ممکن است از سایت سکس آمریكایی استفاده نكنید

  شرایط و ضوابط مندرج در این سند برای همه کاربران سکس آمریكایی بدون استثناء الزامی است. شما حق دارید از سکس امریکایی استفاده کنید فقط در صورتی که شما رسما تأیید کنید که قوانین مربوط به سکس امریکایی مربوط به کشور اعمال می شود که در این کشور اعمال می شود سکس امریکایی را تایید می کنید و همچنین اگر شما به طور قانونی مطابق با شرایط و ضوابط موافقتنامه پیشنهادی.

2. شرح

 • تمامی کاربران ثبت نام شده یا ثبت نشده از سایک امریکایی از این فرصت برای دانلود، ارائه شده به طور عمومی برای سایر کاربران و مشاهده محتوای ارائه شده توسط منابع متفاوتی برخوردار می باشند. این منبع اجازه می دهد تا (پس از تأیید شما با انطباق با شرایط و ضوابط سایت) آشنایی شما با مواد مختلف برای بزرگسالان، از سن 18 سالگی، از جمله عکس هایی با شخصیت جنسی با حرکات درخشان و همچنین استفاده از مشخص شده محتوای همراه با بازدید کنندگان و کاربران ثبت نام شده.

  مطابق با شرایط و ضوابط مندرج این موافقتنامه، وب سایت سکس امریکایی کاربران خود را از مشاهده همه محتوای موجود که به پایگاه داده وارد می شوند ممنوع می کند با آپلود و / یا ارسال توسط کاربران ممنوع است.

  در این مورد سایت سکس امریکایی مسئول سیاست حفظ حریم خصوصی، محتوای، قوانین موجود در منابع وب ثالث نیست. پیوند به منابع شخص ثالث میزبان در سکس امریکایی حاوی مطالب سایتهای شخص ثالث مالکیت سکس امریکایی نیست. و فراتر از کنترل اوست.

  در صورتی که از وب سایت های شخص ثالث استفاده می کنید، موافقت می کنید که سکس امریکایی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنچه در اینجا منتشر نشده است بدون هیچ گونه استثنائی پذیرفتنی نیست.

  برای استفاده از منابع سکس آمریكایی برای اهداف تجاری به استثنای موارد تصویب یا تصویب اولیه توسط مدیریت این منبع ممنوع است. مواد وب سایت سکس امریکایی فقط برای اهداف شخصی استفاده می شود.

  استفاده غیر مجاز از لینک یا اتصال سایت سکس امریکایی، و نیز مجموعه غیر مجاز آدرسهای ایمیل کاربران یا اسامی آنها در سایت سکس امریکایی غیرقانونی است، چنین اقدامات به شدت ممنوع و مجرمانه مجازات می شوند.

3. دسترسی به سایت

 • برای شروع استفاده از این وب سایت، باید شخصا تأیید کنید که شما به سن اکثریت رسیده اید یا بیشتر از سن اکثریت در محل اقامت شما، و همچنین در محل اقامت واقعی از جایی که شما از سایت بازدید می کنید، و جایی که سن اکثریت بیش از 18 سال است.

  اگر شما زیر 18 سال سن دارید یا هنوز به سن بلوغ بر اساس قوانین محل اقامت یا محل اقامت واقعی از جایی که شما به سایت می روید، هر گونه استفاده از این سایت ممنوع است.

4. اقدامات

 • شما از خواسته های خود موافق هستید که شما مسئولیت کامل مطالبی را که شما به صورت شخصی منتشر می کنید، و همچنین برای پیامدهای احتمالی انتشار، ارسال، آپلود به پورتال و یا هر اقدام دیگر که به موجب آن مطالب ارسالی در سکس امریکایی غیرمجاز به عموم مردم

  شما موافقت داوطلبانه ای را که شما نمی خواهید (از جمله افرادی که از یک یا چند دلیل قادر به استفاده از حساب کاربری شما هستند) بفرستید، سایت را آپلود کنید، آپلود کنید، ارسال کنید، با دسترسی کامل به سکس امریکایی، که ممکن است با قانون مواجه شود، غیرقانونی بودن، آزار جنسی، آسیب زدن، تسریع در خشونت، سوء استفاده، توهین به شأن خود، دخالت در زندگی شخصی، نفرت آشکار و نژادپرستی نسبت به کسی است.  

  شما موافقت میکنید که سکس امریکایی را به نرم افزارهایی حاوی ویروس ها، کدهای مخرب، فایل ها، برنامه ها یا سایر نرم افزار هایی که می تواند باعث اختلال، توقف، تاثیر بر عملکرد، محدود کردن قابلیت ها و همچنین نرم افزار هایی نظارت شود، ارسال نمی کند، آپلود، ارسال و یا دسترسی نخواهد داشت.  

  شما و / یا افرادی که از حساب شما استفاده می کنند موافق نیستند که شما پست نمی کنید، منتشر نمی کنید و یا فعالیت های دیگر را با محتوای سایت سکس امریکایی، که طبق قوانین محلی، ایالتی، بین المللی یا ملی غیر قانونی است. همچنین ممنوعیت نقض مفاد و هنجارهای قوانینی که در محل اقامت شما اعمال می شود و همچنین در همه مکان های دیگر، از جمله، بدون محدودیت، بدون استثنا، قوانین و مقرراتی که به موجب آن امنیت، محرمانه بودن و کنترل کامل بر صادرات داده ها. شما (از جمله افرادی که به دلایلی یا یکی دیگر از حسابتان می توانید از حساب خود استفاده کنید) موافقت می کنند که با استفاده و ترویج قرار دادن و توزیع چنین محتوا، شما نمی توانید آپلود، انتشار، انتقال و یا در غیر این صورت دسترسی به محتوای chineseanalsex .com که بر خلاف قانون، در قلب اقدامات غیرقانونی است، طبیعت تبلیغاتی است و یا اثبات آسیب فیزیکی، و همچنین ایجاد صدمات به هر گروهی از افراد یا فرد، نشان می دهد و با رفتار بی رحمانه با حیوانات مبارزه می کند. شما رضایت خود را تایید می کنید و تایید می کنید که در هر صورت شما در استفاده از سکس امریكایی مشاركت نخواهید كرد، كه ممكن است عواقب مربوط به مسئولیت جنایی و اداری را شامل شود.  

  شما موافقت می کنید که پورتال سکس امریکایی، دارای صلاحیت کامل و اختیارات نامحدود خود در مورد اقدامات انجام شده در رابطه با نقض معیوب شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه و توافقنامه به طور کلی است.

5. سیاست برای از بین بردن دسترسی به سایت

 • محتویاتی که در سایت سکس امریکایی ارائه می شود، به استثنای مواد ارائه شده توسط کاربران، از جمله عکس ها / ویدئو های ویدئویی، علائم سرویس، صداها، متن، اسکریپت های نرم افزاری، موسیقی، نرم افزار، گرافیک، تمام توابع تعاملی، آرم ها دارایی سکس امریکایی به عنوان یک قرارداد حق تکثیر و سایر حقوق مربوط به مالکیت معنوی مطابق با قوانین ایالات متحده، کانادا، سایر کشورها و کنوانسیون های بین المللی است. تمام محتوای وب سایت در شرایطی است که به صورت "به عنوان" موجود است، به طور انحصاری در قالب اطلاعاتی برای استفاده شخصی است و قابل انتقال در تلویزیون یا رادیو نیست، کپی، توزیع شده، نمایش داده شده روی صفحه، مجوز ، برای اهداف دیگر بدون اجازه کتبی اجازه صاحبان فعلی مورد استفاده قرار می گیرد. پورتال سكس امريكایی حقوق خود را با توجه به وب سایت و محتوای ارائه شده در سایت به شیوه نامناسب ذخیره می كند. شما موافقت می کنید که از استفاده، کپی، توزیع محتوای به هیچ وجه از آنچه که در این منبع بیان شده است، استفاده نکنید، همچنین در مورد استفاده، کپی، توزیع مواد ارائه شده توسط کاربران متعلق به اشخاص ثالث و دستیابی به این موضوع اعمال می شود وب سایت هر گونه اهداف تجاری دیگر. اگر شما در حال بارگیری مطالب از سایت یا چاپ مجدد مواد برای استفاده شخصی هستید، سپس در مواد باید تمام علائم که مالکیت یا کپی رایت را نشان می دهند را ذخیره کنید. شما موافقت میکنید که در قطع ارتباط، خزیدن یا سایر روشهای مختلف دخالت نکنید که ممکن است با کارکرد ابزارهای امنیتی سکس آمریكایی تداخل داشته باشد یا عملكردی ​​را كه استفاده یا كپی محتوای مطالب متنوعی را كه در فعال سازی استفاده از وب سایت سكس امریكایی محدود شده است محدود كنید محدودیت ها و محتویات موجود در آن.

6. سیاست حفظ حریم خصوصی

 • مدیریت پورتال سكس آمریكایی به سیاست اعتماد صفر به هر گونه محتوای غیرقانونی احترام می گذارد. پورنوگرافی کودکان، زئوفیلیا، تجاوز جنسی، شکنجه، قتل و / یا مرگ یا سایر مواد ناخوشایند و یا غیر قانونی برای ارسال سکس امریکایی ممنوع است. مدیریت سایت همه ادارات دولتی را با هر گونه اطلاعاتی که ممکن است در متوقف کردن فعالیت های غیر قانونی سازندگان پورنوگرافی کودکان مفید باشد، ارائه می دهد.

7. CONFIDENTIALITY اطلاعات و ضمانت نامه

 • در مورد استفاده از سكس امريكایی، شما باید شرایط سیاست حفظ حریم خصوصی (و هر گونه تغییر آن) پورتال سكس آمریكایی را بپذیرید.

  شما نمایندگی و حصول اطمینان از اینکه تمام اطلاعات ارائه شده توسط وب سایت سکس امریکایی دقیق و به روز است و شما تمام حقوق و اختیارات خود را در این توافقنامه وارد کنید. شما با پردازش فنی و انتقال اطلاعات خود از طریق شبکه های مختلف به سایت موافقت می کنید و در صورت لزوم برای انطباق با نیازهای فنی. شما همچنین موافقت می کنید که سایر اطلاعات مربوط به کاربران سکس امریکایی مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی سکس امریکایی عمومی منتشر شود.

8. موارد احتمالی رد شدن از مسئولیت های ضمانت

 • شما موافقت میکنید که تمام اقداماتی که در سایت انجام می دهید سکس امریکایی به خطر می اندازد. GUIDELINES FOR THE POSSIBLE ACCEPTABLE LEGISLATION، GUIDE OF PORTAL HIGHER سکس آمریكایی، از جمله: مدیر، كاركنان، نمایندگان و سایر كاركنان حق تقاضا از هر گونه ضمانت مربوط به سایت یا استفاده مستقیم از آن را ممنوع می دارد. سكس آمريكايي هيچ ضمانتي را شامل نمي شود، از جمله مواردي كه مربوط به كامل بودن يا اعتماد به نفس محتوايي ​​كه در اين يا ديگر وب سايت ها وجود دارد و هر گونه مشكل ناشي از آن باعث بروز هر گونه مشكلي مي شود و هيچ مسئوليتي را از دست ندهيد و به موارد ذيل نرسيده است:

  • 8.1. قرار دادن مواد نادرست، نمایندگان و یا هر گونه اختلال یا ناسازگاری مرتبط با محتوای؛
  • 8.2. اگر نتایج دسترسی به سایت و یا استفاده مستقیم از آنها، شما آسیب فیزیکی یا دیگر آسیب ناشی از مصارف دارایی
  • 8.3. دسترسی غیرقانونی یا غیرقانونی یا تصدیق شده به سرور ما از نوع حفاظت شده و / یا کپی، استفاده از اطلاعات شخصی ذخیره سازی و اطلاعات مربوط به فعالیت مالی ذخیره شده توسط سرور؛
  • 8.4. هرگونه تلاشی برای متوقف کردن یا لغو انتقال اطلاعات به وب سایت ما و یا از طریق آن، برطرف شدن و توقف کارکرد سایت، مربوط به خطوط، ویروس یا چیزی شبیه به آن که می تواند توسط شخص ثالث منتقل یا انتقال داده شود
  • 8.5. ارتقاء هر گونه خطا یا انتشار غیرمستقیم در محتوای و همچنین احتمال خرابی یا آسیب پذیری که ممکن است از استفاده از هرگونه محتوای انتقال یافته به سایت توسط پست الکترونیکی یا در سایت سکس امریکایی؛
  • 8.6. سكس آمريكايي هيچ گارانتي ندارد و در حال اجرا نيست و در هيچ موردي هيچ پاسخي براي هر محصول ارائه نخواهد يافت كه از طريق سايت سايت امريكايي يا ساير وب سايت هاي مرتبط با حياط يا وب سايت تبليغاتي مرتبط باشد. همچنین پورتال مسئولیتی در قبال هر گونه معاملاتی که بین شما و طرفداران و یا ارائه دهندگان خدمات ثالث صورت نگرفته است، مسئول یا مسئول نیست.
  • اگر شما در حال انجام یک معامله یا خرید هر محصول یا خدمات از طریق متقاضی هستید، باید موقعیت مورد نیاز خود را ارزیابی کنید و بر این نکته تاکید کنید که PORTAL سکس امریکایی نمی کند و در چنین معاملاتی تضمین نمی کند.

   مهم این است که تمام موارد فوق از محدودیت مسئولیت به حداکثر مورد استفاده توسط قانون اعمال می شود و شما می دانید که سایت سکس امریکایی نمی تواند مسئولیت هر گونه مواد ارائه شده توسط کاربران و خطر مربوط به آسیب، اقدامات غیر قانونی، توهین به DIGNITY، ETC . برای این اقدامات و نقض، مسئولیت شما به طور مستقیم شما است.

  9. علت احتمالی محدودیت مسئولیت

  • SITE MANUAL سکس امریکایی و همچنین تمام مقامات عالی، شامل کارکنان، هیئت مدیره، نمایندگان، و غیره. برای هر گونه آسیب پذیری که به دلیل موارد زیر ممکن است اعمال شود، مسئولیت پذیر نخواهد بود:

   • 9.1. انتشار مطالب نادرست، نمایندگان و یا هرگونه سوء تفاهم یا ناسازگاری مربوط به محتوای؛
   • 9.2. اگر نتایج دسترسی به سایت و یا استفاده مستقیم از آنها، شما آسیب فیزیکی یا دیگر آسیب ناشی از مصارف دارایی
   • 9.3. دسترسی غیرقانونی، غیرقانونی، پراکندگی تصویری به سرور ما از نوع محافظت شده و / یا کپی، استفاده از تمام اطلاعات ذخیره شده شخصی و اطلاعات مربوط به فعالیت مالی، که در سرور ارائه شده است
   • 9.4. هرگونه تلاشی برای متوقف کردن یا لغو انتقال اطلاعات به وب سایت ما و یا از آن، تلاش برای خرابی و متوقف کردن کارهای سایت مرتبط با خطوط، ویروس ها و یا چیزهایی مشابه که ممکن است توسط یک شخص ثالث انتقال یا انتقال داده شود
   • 9.5. ارتقاء هر گونه خطا یا انتشار غیرمستقیم در محتوای و همچنین احتمال خرابی یا آسیب پذیری که ممکن است از استفاده از هرگونه محتوای انتقال یافته به سایت توسط پست الکترونیکی یا در سایت سکس امریکایی؛
   • 9.6. سکس آمریكایی گناه نكرده و اجرا نمیشود، پشتیبانی نمیکند و در هیچ شرایطی مسئولیت هرگونه تبلیغ تبلیغاتی یا پیشنهاد شده توسط شخص ثالث از طریق سایت سكس امریكایی یا سایر سایتهای اینترنتی مربوط به طریق قرار دادن HYPERLINK یا آگهی دهنده Banner همچنين مجددا مسئوليت و مسئوليت در كنترل معاملاتي كه بين شما و كاربران ثالث يا ارائه دهندگان خدمات انجام شده است، نيست.
  • اگر شما در حال انجام یک معامله یا خرید هر محصول یا خدمات از طریق متقاضی هستید، باید موقعیت مورد نیاز خود را ارزیابی کنید و بر این نکته تاکید کنید که PORTAL سکس امریکایی نمی کند و در چنین معاملاتی تضمین نمی کند.
   مهم این است که تمام موارد فوق از محدودیت مسئولیت به حداکثر مورد استفاده توسط قانون اعمال می شود و شما می دانید که سایت سکس امریکایی نمی تواند مسئولیت هر گونه مواد ارائه شده توسط کاربران و خطر مربوط به آسیب، اقدامات غیر قانونی، توهین DIGNITY و غیره. برای این اقدامات و نقض، مسئولیت شما به طور مستقیم شما است.


  سیاست حفظ حریم خصوصی

  • این سند اطلاعاتی در مورد جمع آوری داده های کاربر توسط پورتال سکس امریکایی ارائه می دهد که می تواند به طور کامل افشا شود.

   اداره وب سایت سکس امریکایی بیشترین توجه را به حفاظت کامل از داده های ارائه شده توسط کاربران می دهد و هر کاری می کند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات شخصی کاربران به دستگیرنده ها نمی رسد و یا توسط اشخاص ثالث در قصد جعل استفاده می شود.

   بازدید از وب سایت سکس امریکایی یا مطالعه محتوای آن به افراد ممنوع است که به بزرگسالی رسیده و اطلاعاتی درباره این افراد جمع آوری یا جمع آوری نشده است. محتوای مجاز برای مشاهده رایگان به طور انحصاری برای افرادی که به سن 18 سالگی رسیده اند یا از سن قانونی در قلمرو دولت خود برخوردار هستند، ارائه می شود.

   • اطلاعات شخصی:
    • وب سایت سکس امریکایی اطلاعاتی راجع به کاربران ثبت نشده که قبلا ثبت نام نکرده اند، جمع آوری یا درخواست نمی کنند، اما حق حفظ آدرس IP کاربر را در صورت اقدامات غیرقانونی علیه سایت و محتوای آن حفظ می کند.
    • برای اینکه بتوانید ویدیو را به سایت آپلود کنید و یا به تعدادی از ویژگی های دیگر سایت سکس امریکایی دسترسی داشته باشید، باید ثبت نام کنید. در فرآیند ثبت نام، اطلاعات مورد نیاز عبارتند از: نام کامل کاربر ثبت شده و آدرس ایمیل آن. کاربر می تواند اطلاعات خود را با اختیار خود پر کند، ممکن است از این اطلاعات برای ارتباط با اعضای جامعه که باید معیارهای خاصی را داشته باشند، مورد نیاز است. اطلاعات اضافی شامل داده های مانند: سال تولد، جهت گیری، وضعیت تاهل. شایان ذکر است که تمام اطلاعات اضافی که شما ارائه می دهید، عمومی است و می تواند توسط همه کاربران ثبت شده بدون استثنا مشاهده شود.
    • محتوای آپلود: تمام اطلاعاتی که توسط شما به طور داوطلبانه منتشر شده، عمومیت عمومی دارند و می توانند توسط دیگران مورد بازدید، استفاده یا جمع آوری قرار گیرند
    • فایلهای اطلاعات کاربر: لطفا توجه داشته باشید که وب سایت سکس امریکایی فایلهای اساسی و اضافی را برای ذخیره و جمع آوری اطلاعات کاربر (کوکی ها) به رایانه شخصی شما ارسال می کند که در هر صورت توسط مرورگر وب تعیین می شود. اگر مرورگر شما برای رد کوکی ها تنظیم شده باشد، سایت سکس امریکایی یا برخی از توابع آن ممکن است نمایش داده شود و یا ممکن است به درستی کار نکند.
    • اطلاعات اصلی فایل ثبت نام: در حال حاضر هنگام بازدید از سکس امریکایی، برخی از سرورهای ما به طور خودکار اطلاعات خاصی را ثبت می کنند، به مرورگر وب شما می رسد، به عنوان مثال، صفحه وب که درخواست می کنید، آدرس IP، نوع فعلی مرورگر وب، زبان که مرورگر به طور مستقیم استفاده می کند، لینک URL، نام دامنه، نوع پلت فرم و تاریخ دقیق و زمان درخواست شما. همانطور که برای پست الکترونیکی: در مواردی که با ما تماس بگیرید، ما فرصت ثبت نام مکاتبات زیر را داریم.
    • شما حق دارید که اطلاعات شخصی خود را با انجام این کار به طور مستقیم در سایت یا ارسال درخواست با استفاده از بخش ویژه اطلاعات تماس در سایت، اصلاح کنید.


    بیانیه 18 USC 2257: سکس امریکایی

    • از آنجا که سایت سکس امریکایی برای دسترسی عمومی باز است، نمی توان برای هر محتوای اولیه یا ثانویه مسئولیت پذیر باشد، که از طرف شخص ثالث سازنده است. اگر سوالی درمورد قانونی بودن و انطباق با قوانین 18 USC 2257 دارید، لطفا با مستندهای تولید کننده این محتوا تماس بگیرید.

     سکس امریکایی یک سایت به اشتراک گذاری ویدیو است که در آن امکان دانلود ویدیو، مشاهده و به اشتراک گذاری انواع مختلف ویدئو برای بزرگسالان وجود دارد. سکس امریکایی بهترین کار را برای بررسی محتوا مطابق با قوانین 18 USC 2257 انجام می دهد، اما حتی یک بررسی کامل می تواند نتیجه 100٪ را تضمین کند.

     سکس آمریكایی به دنبال رویه های زیر جهت تضمین الزامات 18 USC 2257 ::

     • الزام برای همه کاربران که آپلود ویدیو ها به سایت به سن آنها در زمان استفاده از سایت به 18 سال و یا بیشتر.
     • هنگام آپلود یک ویدیو، کاربر باید محتوای ویدیوی آپلود شده را بررسی کند، اطمینان حاصل کند که او 18 سال یا بیشتر است، تأیید میکند که مسئول محتوای محتوا است و همه شرکتکنندگان در مدل ویدیوی به سن 18 سالگی رسیده است
     • سکس امریكایی می تواند محتوای ویدئویی را به عنوان نامناسب علامت گذاری كند. اگر محتوای محتمل به عنوان غیرقانونی، تهاجمی، مضر، نقض حقوق یا دلایل مختلف باشد، سکس امریکایی متعهد می شود بدون تاخیر آن را از سایت حذف کند.

      کاربران سکس امریکایی که محتوا را با محتوای نامناسب پیدا کرده اند به شدت تشویق می شوند تا با کلیک بر روی دکمه «علامت به عنوان نامناسب»، این پیوند در پایین هر ویدیو قرار گیرد.
بالا